450 zł

Szkolenie z Novel Food (20 września 2024)

R&D Hub Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do skorzystania z naszej oferty na szkolenie on-line dotyczące kwestii prawnych związanych z tzw. novel food (nowa żywność). Szkolenie to zostało opracowane z myślą o firmach i osobach zajmujących się produkcją, importem oraz dystrybucją żywności, które pragną poznać aktualne przepisy i regulacje prawne dotyczące novel food.

 1. Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawnych związanych z novel food, procedur rejestracji, wymagań bezpieczeństwa oraz etykietowania produktów spożywczych wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej.

 1. Zakres tematyczny szkolenia:
 • Definicja novel food i jej znaczenie w przemyśle spożywczym,
 • Przepisy prawne Unii Europejskiej dotyczące novel food (rozporządzenie (UE) 2015/2283),
 • Proces autoryzacji novel food:
  • Wymogi dotyczące dokumentacji, procedura oceny ryzyka,
  • Bezpieczeństwo i higiena novel food, zatwierdzanie i rejestracja,
  • Etykietowanie i marketing novel food zgodnie z obowiązującymi przepisami,
 • Praktyczne aspekty wprowadzania novel food na rynek,
 • Case studies – przykłady z rynku, Q&A – sesja pytań i odpowiedzi.
 1. Metodyka szkolenia:

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie interaktywnych wykładów online z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych. W trakcie szkolenia przewidziane są również sesje dyskusyjne oraz analiza studiów przypadków, co pozwoli na lepsze zrozumienie omawianych zagadnień.

 1. Czas trwania:

Szkolenie trwa około 5 godzin z przerwą na kawę. Harmonogram może zostać dostosowany do potrzeb klienta.

 1. Termin szkolenia:

Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Państwa dostępności.

 1. Platforma szkoleniowa:

Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Uczestnicy otrzymają link do szkolenia na kilka dni przed planowanym terminem.

 1. Cena:

Koszt szkolenia wynosi 450 PLN brutto. Do negocjacji.

 1. Prowadzący:

Szkolenie poprowadzi doświadczony ekspert i praktyk specjalizujący się w technologii żywności Pan Sławomir Czabaj.

 1. Kontakt:

W celu rezerwacji szkolenia lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Telefon: 661 464 355

E-mail: szkolenia@rdhub.pl

Zdając sobie sprawę ze złożoności tematyki szkolenia zapewniamy ze swojej strony przez 2 tygodnie od momentu jego zakończenia gotowość do udzielania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że udział w szkoleniu pozwoli Państwu na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, które przyczynią się do sukcesu Państwa działalności w obszarze novel food.

Ważne informacje

Informujemy, że każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest w terminie 7 dni od daty zapłaty do uzupełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego, który wysyłamy automatycznie w postaci aktywnego linku do strony z formularzem. W przypadku braku uzupełnienia formularza zgłoszeniowego w tym terminie, następuję zwrot pieniędzy na konto uczestnika szkolenia.

W przypadku braku możliwości kontaktu e-mailowego z uczestnikiem szkolenia, następuje zwrot pieniędzy na konto uczestnika szkolenia.

Opłata za szkolenie

Cena za szkolenie wynosi jedyne 450 zł brutto od osoby. W przypadku zgłoszeń grupowych możliwość uzyskania rabatu.

Niniejsza oferta stanowi informację wstępną dotyczącą oferowanych przez nas szkoleń. Mamy nadzieję, iż spotka się ona z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli przedstawić Państwu dodatkowe szczegóły.

Niniejsza reklama nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Mamy nadzieję, iż spotka się ona z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli przedstawić Państwu dodatkowe szczegóły.

Pytania dotyczące oferty prosimy kierować poprzez e-mail: szkolenia@rdhub.pl