Pomoc prawna dla biznesu

Oferujemy pomoc prawną dla przedsiębiorców, którzy potrzebują bieżącej obsługi. Zarezerwuj na bieżący kontakt z nami do 4h miesięcznie a zaoszczędzony czas przeznacz na rozwój swojego biznesu!

3 dzień – analiza problemu oraz przedstawienie sytuacji pod względem prawnym, co pozwala na lepsze zrozumienie perspektywy klienta.

6 dzień – przedstawienie propozycji rozwiązania problemu oraz z rekomendacjami działań.

Działamy w zakresie wsparcia prawnego dla firm:

  • tworzenie umów,
  • RODO,
  • wsparcie w dochodzeniu należności,
  • regulacje związane z nieuczciwą konkurencją

oraz pozostałych usług prawnych.

Zapewniamy konsultacje z naszym zespołem złożonym z prawników, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie.

 

Prawo żywnościowe dla biznesu

Specjalizujemy się w bieżącej obsłudze związanej z prawem żywnościowym. Pomożemy Ci m.in. wprowadzić nowe produkty na rynek zgodnie z ciągle zmieniającym się prawem. Opracujemy także HACCP czy GMP/GHP.

1 tydzień – analiza problemu oraz przedstawienie sytuacji pod względem prawnym, co pozowała na lepsze zarumienię perspektywy klienta.

2 tydzień – przedstawienie propozycji rozwiązania problemu oraz z rekomendacjami działań, co pozwala na ograniczenie/uniknięcie kosztów związanych z karami administracyjnymi.

Specjalizujemy się w weryfikacji oznakowania, reklamy żywności oraz weryfikacji składników żywności pod kątem zgodności z ciągle zmieniającymi się wytycznymi organów nadzoru.

Zapewniamy konsultacje z naszym zespołem złożonym m.in.: ze specjalistów branży IT, chemików, biotechnologów, specjalistów ds. analizy żywności, technologów żywności, czynnych naukowców i przedsiębiorców.    Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest R&D HUB Sp. z o.o.. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.