Obrona firm sektora żywnościowego przed kontrolami z urzędu

Specjalizujemy się w obronie przedsiębiorstw przed kontrolami produktów i zakładów ze strony organów kontroli państwowej. Pomożemy Ci wprowadzić nowe produkty na rynek zgodnie z ciągle zmieniającym się prawem

1 tydzień – analiza problemu oraz przedstawienie sytuacji pod względem prawnym, co pozowała na lepsze zarumienię perspektywy klienta.

2 tydzień – przedstawienie propozycji rozwiązania problemu oraz z rekomendacjami działań, co pozwala na ograniczenie/uniknięcie kosztów związanych z karami administracyjnymi.

Specjalizujemy się w weryfikacji oznakowania, reklamy żywności oraz weryfikacji składników żywności pod kątem zgodności z ciągle zmieniającymi się wytycznymi organów nadzoru.

 

Zapewniamy konsultacje z naszym zespołem złożonym m.in.: ze specjalistów branży IT, chemików, biotechnologów, specjalistów ds. analizy żywności, technologów żywności, czynnych naukowców i przedsiębiorców.

Czego możesz oczekiwać od zespołu R&D Hub:

  • Umowy o zachowaniu poufności (NDA).
  • Dostępu do wybranych specjalistów z naszego zespołu podczas wideokonferencji w ustalonym terminie.
  • Notatki podsumowującej spotkanie z wyszczególnieniem najważniejszych punktów.    Przetwarzamy Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest R&D HUB Sp. z o.o.. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.