Podziel się wpisem

Jak wartościowa jest woda? Zmierzymy to tylko dzięki ORP!
Redox to wskaźnik jakości wody, który mówi o tym, czy woda ma zdolność wchodzenia w reakcję chemiczną określana utlenieniem (oksydacją), czy też redukcją. Stąd też pochodzi termin redox: REDukcja – OKSydacja, inaczej to zdolność przyjmowania i oddawania elektronów. Mierzy się ja za pomocą ORP (ang. Oxydation Reduction Potential) i wyraża w milivoltach (mV).
Wysokie pH
Woda alkaliczna to ta, która wykazuje pH wyższe niż 7,6. Picie wody zasadowej sprzyja oczyszczaniu organizmu z toksyn oraz przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej.
Jakość – od czego zależy?
Na jakość wody wpływa nie tylko jest klasa czystości. Woda pitna musi zawierać rozpuszczone mikroelementy – nazywane solami mineralnymi. Istnieje ścisła kwalifikacja wód w zależności od stopnia mineralizacji. Ważne jest również, czy woda jest „kwaśna”, czy „neutralna” pod względem kwasowości, czy też „alkaliczna” (zasadowa) oraz jakie ma właściwości: utleniające czy redukujące.
Najwyższa jakość to wody o ujemnym potencjalne ORP i wysokiej wartości pH.
Woda Redox. Niski potencjał ORP
Według badaczy woda o ujemnym potencjale ORP:
– zwiększa wydolność organizmu podczas wysiłku,
– regeneruje i powstrzymuje procesy starzenia,
– chroni białka, lipidy oraz DNA przed uszkodzeniem przez wolne rodniki,
– wykazuje dobre właściwości przeciwutleniające oraz
– oczyszcza organizm.
Woda Redox redukuje błyskawicznie wszelkie formy wolnych rodników czyli atomów lub cząsteczek posiadających niesparowane elektrony na orbitach tlenowych zamieniając je w wodę. Nadmiar wodoru opuszcza nasz organizm. Woda jako najlepszy na naszej planecie rozpuszczalnik, jako dar życia, jest najlepiej przyswajalna przez nasze ciało.
Dlatego instalacja Water Lab w Twoim domu to zdrowa woda z kranu oraz redukcja plastikowych opakowań. Woda Water Lab to:
– ujemny potencjał ORP (do – 200mV),
– wysokie pH (do 9,5).

 

Oferujemy instalację do zmiany parametrów wody w Twoim domu! Jesteśmy AD tego niesamowitego urządzenia!!
📩 Zainteresowanych prosimy o kontakt:
kontakt@rdhub.pl, tel.: 880 746 570; 661 464 355,
👤 Zapewniamy instalację urządzenia u Państwa!
Więcej informacji: https://waterlab.one/

Podziel się wpisem